قویترین قرص راست کننده فوری برای قبل از رابطه: قرص هایی هستند که از سلیدنافیل و کاریزپادول ساخته شده اند . این قرص ها برای نعوظ قبل از رابطه جنسی ساخته شده اند و خاصیت درمانی ندارند و بعد از 24 ساعت به طور کامل از بدن و سیستم گردش خون خارج میشن. قیمت قرص راست کننده داروخانه را در زیر هر محصول میتوانید مشاهده کنید .

در ادامه این مقاله چند مدل از قویترین قرص راست کننده را به شما معرفی میکنیم .

قرص راست کننده و تاخیری زیادی در بازار وجود دارد با توجه به دوز بدن باید یکی از این محصولات رو انتخاب کنید و تغییری در نوع قرص خود ندهید و هر قرص راست کننده ایی رو امتحان نکنید این کار باعث میشه دوز بدن نسبت به دارو افزایش پیدا کنه و به مرور زمان هیچ کدام روی شمت تاثیری نذاره در ضمن در مصرف قرص های راست کننده نباید زیاده روی کنید به همان دلیل افزایش دوزی که قبلا در موردش صحبت کردیم .

انواع قرص سیخ کننده یا راست کننده

در این مقاله 5 تا از بهترین قرص سیخ کننده گیاهی فوری بهترین انتخاب برای قبل از نزدیکی رو به شما معرفی مکینم . بر اساس نظرات مردم در مورد این قرص های راست کننده که بیشترین بازخورد را دارن میتوانید یکی رو انتخاب و امتحان کنید . برای خرید قرص راست کننده کافیست زیر هر محصول خلاصه ایی از اطلاعات آن محصول رو بخوانید و از لینک خرید محصول وارد صفحه محصول شده اطلاعات کامل رو بخوانید و فرم سفارش برای خرید قرص را پر کنید .

 

قرص ویاگرا 4 عددی
قرص ویاگرا 4 عددی

نام :  ویاگرا 4 عددی و سی یاگرا 4 عددی

تعداد : 4 عددی به شکل لوزی

قابلیت : راست کننده قوی تاخیری بدونه ایجاد بی حسی

 ساخته شده از سلیدنافیل

قیمت : 135 هزار تومان

خرید قرص ویاگرا 4 عددی

 

چرا باید از قویترین قرص راست کننده فوری استفاده کنیم؟

فرض کنید تو رابطه با شریک جنسی خود بعد از اینکه خانوم ارضا شدن رابطه قطع میشود و تمام و دیگه نمیوتنه ادامه بده  چه حسی به شما دست میده و اینکه این اتفاق چندین ماه برای شما  بی افته اون وقت چه حالی پیدا میکنید . فقط همین حالا موضوع عدم نعوظ (راست کننده) و آلت شل و کیفیت رابطه رو اصلا در نظر نگیریم و فرض بر این باشد که بهترین نوع سکس رو داریم .

قرص هارد آن hard on
قرص هارد آن hard on

نام :  هارد آن hard on

تعداد : 8 عددی شکل آلت آبی رنگ

قابلیت : راست کننده و تاخیری بدونه عوارض

 ساخته شده از  سیلدنافیل 100  داپوکسین 60  جنسینگ 40 میلی گرم

قیمت : 240 هزار تومان

خرید هارد آن دفترچه ایی

 

قرص برای نعوظ فوری

اگر به دنبال قرص برای نعوظ فوری هستید باید محصولاتی را انتخاب کنید که داخلشون سلیدنافیلد یا تادالافیلد استفاده شده باشد مناسب ترین محصولات ویاگرا 4 عددی یا 30 تایی می باشد همچنان برای نعوظ فروی میتوانید از ویاگرا دفترچه ایی 123 فوری استفاده کنید .

 

قرص تاخیری وگادول
قرص تاخیری وگادول

نام :  وگادول Vegab Dol

تعداد : 5 عددی قرمز رنگ 6 ضلعی

قابلیت : راست کننده و تاخیری بدونه عوارض

 ساخته شده از  سیلدنافیل 100  ترامادول 100 

قیمت : 165 هزار تومان

خرید قرص وگادول قرمز

 

قرص تاخیری ویاگرا 123
قرص تاخیری ویاگرا 123

 

برند :  ویاگرا 123 دفترچه ایی

تعداد : 8 عددی شکل آلت آبی رنگ

قابلیت : راست کننده و تاخیری بدونه عوارض

 ساخته شده از  سیلدنافیل 100  داپوکسین 60  جنسینگ 40 میلی گرم

قیمت : 240 هزار تومان

خرید ویاگرا 123  RX

 

 

قرص تاخیری کینگ دول
قرص تاخیری کینگ دول

برند :  کینگ دول

تعداد : 5 عددی زرد رنگ به شکل مثلث

قابلیت : راست کننده و تاخیری بدونه قوی

 ساخته شده از  سیلدنافیل 100  ترامادول 100 

قیمت : 165 هزار تومان

خرید قرص کینگ دول

 

 

قرص ماکسیما دفترچه ایی
قرص ماکسیما دفترچه ایی

برند :  ماکسیما  Maxiima

تعداد : 8 عددی شکل آلت آبی رنگ

قابلیت : راست کننده و تاخیری بدونه عوارض

 ساخته شده از  سیلدنافیل 100  داپوکسین 60  جنسینگ 40 میلی گرم

قیمت : 240 هزار تومان

خرید قرص ماکسیما دفترچه ایی

قیمت قرص راست کننده فوری در داروخانه

قیمت قرص راست کننده بستگی به تعداد و دوز سلیدنافیل یا تادالافیل و یا کارزپادول استفاده شده در آن محصول رو دارد البته ناگفته نماند قیمت قرص به برندی که آن رو میسازد هم بسنگی دارد که معروف ترین این برند را میتوان فایزر را نام برد که یکی از بهترین کمپانی های دارو سازی در سطح جهان است . در کل قیمت محصولات سایت دکتر دیلی زیر عکس همان محصول زده شده و به راحتی با کلیک روی عکس محصول میتوانید آن را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید .

فروش قرص راست کننده در دکتر دیلی به چه صورت می باشد؟

فروش در سایت به صورت اینترنتی می باشد و امکان خرید حضوری نیست ما برای فروش قرص راست کننده در بستر اینترنت فعالیت میکنیم و بعد از ثبت سفارش شما محصول رو بسته بندی و به صورت محرمانه برای شما توسط پست – تیپاکس – ترمینال – پیک بسته به ادرس شما انتخاب و ارسال میشود .

لازم به ذکر هست فروش کلیه محصولات دکتر دیلی به صورت نقدی میباشد . و میتوانید به پایین صفحه مراجعه کنید و فرم را پر کنید و منتظر تماس فروشندگان دکتر دیلی باشید .

علت عدم نعوظ یا راست کردن ؟

در بعضی از مردان مشکلات جنسی به تازگی خودشون رو نمایان کردن که بیشتر مشکل از عدم رضایت از نعوظ یا سیخ کردن هست در بعضی از افراد که شدت کمتری دارد این شایع شده که دیگه مثل قدیم نمیتونم راست کنم و نعوظ و شق شدن آلت مثل قدیما ها نیست . این مشکل علت هایی زیادی میتونه داشته باشه . که مهم ترین آن بالا رفتن سن و مشکلات فشار خون می باشد . از دیگر مشکلات راست نکردن به ترتیب اولیت می تونه دیابت یا قند باشه – تکراری شدن نوع رابطه با شریک جنسی و میل به تنوع طلبی – مشکلات روزمره و استرس – نوع رابطه عاطفی بین زوجین

اگر دقت کرده باشید همیشه برای اولین رابطه جنسی با هر شخصی تمام چیز ها جدید هست و میل جنسی خیلی بیشتر از حد معمول می باشد . بعد از یک مدت 1 ماه تا 6 ماه حتی اگر بهترین شریک جنسی رو هم داشته باشید به نوعی تکراری می شود دلیل این تنوع طلبی اقایان می باشد .

برای رفع این مشکل پیشنهاد میشود در مکان های تکراری رابطه برقرار نکنید و از همه مهم تر رابطه نباید یک طرفه باشد و نیاز هست که اگر شما ارضا می شود شریک جنسی شما هم باید ارضا شود مخصوصا خانوم ها شما این رو در نظر بگیرید اگر برعکس بود چه اتفاقی می افتاد مثلا ما اقایون رابطه رو برقرار میکریدم و بعد از این که خانوم ارضا شدن رابطه تمام می شد . چه حسی به شما دست میده و به این فکر کنید که بعد از چندین ماه اکر به همین روال باشد چه حالی داریم .

با در نظر گرفتن همه این موارد یا کیفیت رابطه رو بالا ببرید اگر نمیتوانید حداقل کاری که میتونیم بکنیم مدت زمانش رو بیشتر کنیم یا خود را درمان کنیم پیشنهاد پزشکی خاصی نداریم چون باید به دکتر مراجعه کنید تنها راه پیشنهادی ما به شما خرید قرص راست کننده فوری می باشد . که با این کار میتونید مدت زمان رابطه رو بالا ببرید .

 

خرید قویترین قرص راست کننده فوری

برای خرید قرص های راست کننده انواع قرص سیخ کننده به جای درستی آمدید در بالا صفحه چند تا از پرفروش ترین محصولات راست کننده رو به شما معرفی کردیم اگر نیاز دارید تا دارو های بیشتری رو ببنید و مقایسه کنید میتوانید وارد دسته بندی قرص تاخیری شوید و یکی یکی محصولات و ترکیبات آن را ببنید و برای خرید محصولی ایده الال تصمیم نهایی خود را بگیرید .

برای این نوشته 43 نظر ثبت شده است

 1. سلام من جراحی قلب باز کردم و بعضی وقت زیاد سیخ نمیشه یعنی به اون حد سفت شدن زیاد نمیره الان پیشنهاد شما چیه با توجه به عمل باز قلب کذدمع

 2. سلام من یه قرص میخوام برای قبل رابطه که هم سیخ کنه هم تخیری باشه

 3. سلام من مشکل پایین بودن توستسترون دارم . آیا دارویی هست که مشکل شق کنندگی رو حل کنه

 4. ضمن سلام وتشکر ازپرسش وپاسخ وراهنماییاتون بنده تابحال ازشما خرید نکردم من بااینکه درسن خیلی پایین ازدواج کردم والان بالای پنجاه وچند سال دارم! وبدلایل عوارض جنگی خیلی ساله داروهای اعصاب وآرام بخش استفاده میکنم وخودمم میدونم عوارض داروی اثراتی رو کاهش میل جنس وبویژه نعوذ می‌گذاره اما خدارا شکر تواین مدت مشکل خاصی نداشتم ولی تودوران کرونا برخی دم نوشها بطور مکرر استفاده کردم واین موجب سستی نعوذ گردید که تصمیم گرفتم یک بسته 30تای ویاگرا استفاده کنم که خوشبختانه ازش راضیم فقط تنها مشکلی که داره باعث ایجاد سوزش معده میشه واین اذیتم میکنه لذا خواستم یه قرص مشابه باهمان کیفیت واثربخشی بهم معرفی نمایید که هیچگونه عوارض جسمی ویاحداقل آن خصوصا برا معده ایجاد نکنه ضمنا بنده الان نیازمندم واگه محبت کنید زودتر تر جوابم را داده وداروی مربوطه را معرفی نمایید هم ازتون ممنونم وهم سریعا درخواست سفارش میکنم باتشکر.

 5. سلام من به شدت التم وقتی میخوام رابطه رو شروع کنم سفت و محکم میشه ولی وقتی شروع میکنم خیلی میزان تحریکم میره بالا و طی مدت خیلی کوتاهی ارضاع میشم .چ باید کرد

  1. سلام و عرض ادب باید به دکتر غدد مراجع کنید و سطح هورمون های بدن رو اندازه گیری کنید با ازمایش . معمولا این مورد اگر داخلی نباشه و همه چی تنطیم باشه داخل بدن. میتونه روانشناختی باشه یا اینکه خیلی کم رابطه برقرار میکنید .
   در بسیاری از موارد میتونه از عوارض خودارضایی هم باشه .
   پیشنهاد استفاده از کرم و اسپری تاخیری یا کاندوم های کلف و تاخیری هست تا این کلفتی کاندوم نزاره عصب های آلت به راحتی تحریک بشن .

 6. با سلام و احترام. بنده ۳۸ سال سن و وزن ۱۲۰و قد ۱۹۶ دارم.دیابت و فشار خون و بیماری‌های مزمن هم ندارم.فقط خواستم یکی از محصولات رو که هم زود سیخ کنه هم حجم بده و هم تاخیر داشته باشه رو بهم معرفی کنید.با تشکر از مدیریت محترم سایت.

 7. سلام
  من یه قرص میخوام واسه سفتی وسیخ‌شدن ولی تاخیری نباشه
  یااینکه قرصی هم بابه واسه زودانزالی

 8. سلام و عرض ارادت،
  مشکل عدم نعوظ دارم و تجربه استفاده از سیلدنافیل و تادالافیل رو هم دارم اثر رضابت بخش ندارن روی من، با تجویز پزشک آزمایش کامل حتی هورمونی هم دادم بجز اضافه وزن مشکلی ندارم.
  قویترین قرص نعوظ رو میخام، کدوم رو پیشنهاد میکنید.

  1. سلام و درود ما از فروش بدمون نمیاد ولی باید بگم خدمت شما اگر از سیلدنافیلد و تادالافیلد راضی نبودید هیچ کدوم از این قرص ها اثر بخشی برای شما ندارد . هیچ قویترینی وجود ندارد فقط دوز بدن خودتون رو می برید بالا وگرنه هر قرصی رو بخواید قوی کنید بجای یکی دوتا بخورید .
   تست هورمون به تنهایی دیتا به ما نمیده . باید دید اول چند سالتون هست . ایا دیابت دارید مشکل عروق و فشار خون نداشته باشید میزان رضایت از خود و شریک جنسی عوامل زیادی تاثیر گذار هست. نیاز به چک آپ کامل هست
   تنها پیشنهادی که میتونم بدم بهتون ورزش هست . یا استفاده از دستگاه وکیوم تورنادو که خودش مانند یک وسیله ورزش عظلات آلت رو پرورش میده

 9. سلام و درود
  من یه قرصی میخوام که بعد از ارضاع شدن آلت شل نشه و بشه ادامه داد تا شریک جنسی هم ارضاع بشه
  ممنون میشم از یه قرص خوب پیشنهاد بدین

  1. سلام و عرض ادب
   بعد از ارضا شدن قرصی نیست که بتونه حالت نعوظ رو حفظ کنه چون سیستم کلا فرق میکنه و بعد از ارضا شدن دستورات پیچیده ایی در مغر ایجاد میشه . و این اتفاق برای شما می افته . باید تاخیر را تا جایی نگه دارید تا اول شریک جنسی شما اول ارضا شود بعد شما و این خیلی مهم هست . تمام داروهای تاخیری ما برای قبل از ارضا شدن هستند
   پیشنهاد من اینه که سعی کنید این طوری نشه ولی اگر شد برید با آب سرد آلت رو شستشو دهید و برگردید به معاقشه ادامه بدید تا حالت نعوظ شما در کمتراز 10 دقیقه برگردد البته همه اینها به توانایی جنسی و جمسی و فشار خون شما بستگی داره .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *